Ana Sayfa   /   Hakkımızda   /   İletişim
  Facebook   Twitter   Instagram
PP İTHAL
PP İTHAL
PP İTHAL
PP İTHAL
-yeni ürün-
-yeni ürün-
PP İTHAL
PP İTHAL
METAL AHPAŞ PP İTHAL157 TL + KDV
METAL AHPAŞ PP İTHAL

Bonus Card
3 Taksit

Kapıda Ödeme Seçeneği
Vardır


Tüm kartlar geçerlidir
 

Teslimat - Garanti - İade

Üyelik Sözleşmesi
1- İşbu Üyelik Sözleşmesi Arzu SOLAKLAR ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle DEKORDUKKANI olarak anılacaktır) tarafından, www.dekordukkani.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.
2- DEKORDUKKANI, sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.
3- www.dekordukkani.com web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.
4- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. DEKORDUKKANI üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. DEKORDUKKANI, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.dekordukkani.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir.
Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi ve ya Facebook ile bağlan butonunu kullanması gerekmektedir.
5- Üye, www.dekordukkani.com'ye verdiği kişisel ve alışveriş bilgileri ile tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla www.dekordukkani.com kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.
6- Üye, www.dekordukkani.com üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, DEKOR DUKKANI tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erdirebileceğini kabul eder.  
7- Üye, tüm hakları DEKOR DUKKANI 'NA ait olan ve www.dekordukkani.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

8- www.dekordukkani.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. DEKOR DUKKANI'nın sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı www.dekordukkani.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
www.dekordukkani.com kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir.
www.dekordukkani.com kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.
www.dekordukkani.com satışları stokları ile sınırlıdır. www.dekordukkani.com stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşterinin hesabına iade edebilir.

Ürünlerin sanal mağazada teşhir edilmesi, söz konusu ürünlerin mutlaka www.dekordukkani.com stoklarında bulunduğu anlamına gelmez.
www.dekordukkani.com’de satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisi münhasıran www.dekordukkani.com’ye aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde münhasır seçme yetkisi kendisinde olmak şartıyla www.dekordukkani.comhatayı düzelterek ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.
www.dekordukkani.com, üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu takdirde üyenin geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden www.dekordukkani.com sorumlu değildir.
dekor dukkanı ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. www.dekordukkani.com üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.
 
9- Üye bu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda dekor dukkanı'nın defter kayıtlarıyla, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının HMK 193. vd maddeleri anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul ve taahhüt eder. DEKOR DUKKANI  kayıtlarına yönelik her türlü itiraz ile bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
10- Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır.
11- İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. Bursa Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
12- Üye, üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.
13- dekor dukkanı dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.